Вода – джерело енергії

Джерельна вода ідеально тамує спрагу та наповнює організм мінералами, саме тому варто загуглити «доставка води Львів» та обрати відповідальну компанію «Аквамен», яка здійснить доставку питної води додому чи в офіс.  Парацюючи на ринку більше п’яти років, ми гарантуємо якість води, надаючи сертифікати відповідності. Служба доставки компанії виконає замовлення максимум на наступний день, що дає можливість здійснювати зручне планування подій чи заходів. Доставка води здійснюється як додому, так і в офіс.

Питна вода ТМ «АквАмеН»  це природна артезіанська вода з оптимальним вмістом мінеральних речовин.  Призначена для щоденного вживання та приготування їжі.  Можна використовувати без кип’ятіння, рекомендована для дитячого та дієтичного харчування.  Вода не очищується  методом зворотного осмосу, а проходить через фільтри іонного обміну, де вона очищується частково від солей твердості (накип). Для знезараження і 100% якості вода проходить через бактеріоцидну лампу.

Про компанію «АКВАМЕН»

Компанія «Аквамен» здійснює доставку природньої артезіанської води додому, в офіс, в школу, кафе, заклади громадського харчування, готелі та лікарні на договірній основі. Оплату коштів можна здійснити безпосередньо на сайті, або ж за передоплатою на рахунок в банку.  Загалом компанія «Аквамен» надає такий перелік послуг:

  1. Вода додому.
  2. Вода в офіс.
  3. Продукти харчування.
  4. Напої.
  5. Побутова хімія.
  6. Засоби гігієни.
  7. Канцтовари.

Вода додому та в офіс 

Вода додому доставляється у пластиковій тарі об’ємом вісімнадцять літрів дев’ятсот грамів та герметично коркується для збереження та зручного транспортування.  Якщо Ви вперше замовляєте воду додому, варто придбати помпу та оплатити заставну вартість тари для зміни при наступному користуванні. Як правило одного бутля води для сім’ї із чотирьох чоловік достатньо протягом двох тижнів у літню пору року для ранкового споживання та для тамування спраги, а от у зимовий період одним бутлем води можна користуватись до чотирьох тижнів. Вода в офіс  доставляється у пластикових бутлях того ж об’єму, як правило у більшій кількості, тому разове замовлення може налічувати одразу два бутлі, адже споживання води в офісі як правило більше. Для зручного споживання води в офісі, компанія «Аквамен» пропонує орендувати чи купувати кулери, які можуть налічувати систему нагріву води.

Історія походження атезіанських джерел сягає дванадцятого століття, адже саме тоді на теренах французької провінції Артуа були спорудженні перші бурові колодязі, з яких вода випливала на поверхню без жодних насосних станцій. Звідси і назва артезіанські води. Особливістю такої свердловини є те, що її глибина сягає до однієї тисячі метрів, а сама вода відноситься до найважливіших корисних копалин. Артезіанські води знаходяться у западинах, мульдах, синкліналях та у кристалічних породах.  Масиви із певною геологічною будовою, що характеризуються системою водоносних горизонтів, які зі зміною глибини змінюють один одного, називаються артезіанськими басейнами.  У межах України виділено Львівський, Дніпровсько-Донецький та Причорноморський артезіанські басейни глибиною від триста до шістсот метрів. Пріснісні джерела використовують в якості питної води, глибші джерела налічують воду із солонуватим присмаком.

Варто пам’ятати про мінімальне добове споживання води однією людиною в розмірі до двох літрів, адже джерельна вода сприяє хорошому самопочуттю, балансу обміну речовин та наповненню організму корисними мінералами, тому дбайте про власне здоров’я та користуйтесь послугами  компанії «Аквамен».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню