Джерельна вода проти води з крану

Мінеральна вода артезіанських джерел збагачує організм поживними речовинами, тому за ключовим запитом «доставка води Львів»  Ви знайдете пропозицію компанії «Аквамен», або ж можна замовити воду за телефонами +38 (063) 140 69 86, +38 (068) 107 23 73. Доставка води із артезіансько джерела села Лучиці, Рогатинського району здійснюється в межах однієї доби, тому Ви зможите безперервно споживати джерельну воду.

Джерельна вода проти води з крануПереваги джерельної води  

Серед основних переваг джерельної води є її багатий вміст на мінерали. Вміст йоду у воді «Аквамен» позитивно впливає на обмін речовин та активно приймає участь у роботі усіх органів системи організму людини. Калій допомагає витіснити із організму на клітинному рівні шкідливі речовини,  звільняючи місце для поживних речовин. Магній позитивно впливає на нервову систему загалом. Натрій допомагає підтримати водно-сольовий баланс у клітинах, відповідає за перенесення цукру крові до кожної клітини, генерує нормальні нервові сигнали, а також бере участь у м’язовому скороченні. Кальцій позитивно вливає на міцність кісток, зубів, тонус м’язів, роботу кровоносних судин та активність нервової системи. Усі ці мінерали містяться у джерельній воді «Аквамен», доставка якої здійснюється в межах однієї доби.

Джерельна вода ідеально тамує спрагу та  не потребує  кип’ятіння, на відміну від води, яку ми отримуємо із місцевого водоканалу. Ні для кого не секрет, що системи очистки води застарілі, саме тому якість води, яку ми споживаємо може бажати кращого. Замовивши доставку води додому Ви отримаєте екологічно чисту, збагачену мінералами воду із артезіанського джерела для корисного споживання.

Артезіанські джерела пульсують із глибини артезіанських басейнів. Особливою перевагою артезіанських джерел є їхня глибина, адже залягання води сягає ста і більше метрів. Особливістю розташування таких покладів води полягає у формуванні басейнів води, які можуть бути різної форми. Артезіанські басейни являють собою сукупність артезіанських водоносних горизонтів, які залягають у синклінальних структурах.   Артезіанський басейн складається із трьох частин: області сучасного живлення, області розвантаження та області розповсюдження напору.

Шар землі глибиною від сто метрів і вище є ідеальним фільтром для води, яка проходить крізь пори грунту, залишаючи усі забруднення, та збирається у площах  артезіанських басенів. Достовірно невідомо об’єму артезіанських басейнів, але однозначно відомо, що процес наповнення їх водою є безперервним, що дає можливість  розраховувати на постійне постачання води артезіанськими джерелами.

Видобута джерельна вода за принципом артезіанського джерела являє собою унікальний набір корисних мінералів, які життєво необхідні для нашого організму, така вода немає жодних шкідливих речовин, вона тамує спрагу та живить організм корисними речовинами. Рекомендую обирати джерельну артезіанську воду для щоденого споживання та відмінного самопочуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню