Власна артезіанська свердловина 

Переглянувши результати пошуку за ключовим запитом доставка води Львів, Ви знайдете пропозицію  компанії «Аквамен» www.aquaman.lviv.ua  із доставки води в межах однієї доби по Львову та області. Джерельна артезіанська вода із великою кількістю мінералів: йоду, калію, магнію, натрію та кальцію збагатить організм поживними речовинами та втамує спрагу. Корисна для щоденного споживання, а також при інтенсивних заняттях спортом.

Продовжуючи тему корисних функцій артезіанської води для організму людини, варто зазначити, що ряд поживних мінералів формують комлекс поживних речовин, які зміцнюють кістки, додають тонусу мязів, позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи та активність нервової системи загалом. Пам’ятаючи про денну норму споживання води в розмірі півтори літри, варто скористатись послугою  доставка води Львів, або ж розглянути варіант власної свердловини.

Доставка води Львів Артезіанська свердловина на власному подвір’ї

«Доставка води Львів»  – корисний запит для мешканців багатоповерхівок, адже зручність у доставці артезіанської води додому «під двері» розуміють усі. А от коли Ви живете за містом у приватному будинку, чи то котеджі із прямим виходом на власне подвір’я, у Вас з’являється чимало перспектив, одна із яких власна свердловина та повна незалежність у поставці води.

Цікава на перший погляд пропозиція містить у собі чимало важливих питань, на яких ми зупинемося у даній статті. В першу чергу варто розуміти, що глибина артезіанської свердловини становить більше сімдесяти метрів в залежності від глибини залягання водоносного горизонту. Середня глибина артезіанської свердловини для Львівського регіону становить до двохсот метрів.  Для такої свердловини використовують спеціальне обладнання, яке поділяється на такі види: пошукові;  розвідувальні; розвідувально-експлуатаційні;  спостережні; експлуатаційні (водозабірні, дренажні, поглинальні, нагнітальні ).

Види свердловин для буріння

Експлуатаційні свердловини призначені для експлуатації підземних вод, їх усунення та регулювання. Свердловина вважається експлуатаційною тільки після передачі її в експлуатацію. Існують загальні вимоги, які пред’являють до всіх категорій гідрогеологічних свердловин: спорудження їх з мінімальними витратами праці, коштів і часу; якісне та ефективне виконання гідрогеологічних спостережень, досліджень і випробувань; можливість розміщення вимірювальних приладів і приладів випробування, водопідйомного обладнання та ін.; захист водоносних горизонтів від забруднення; можливість проведення ремонтних робіт і вилучення труб.

Трішки відійдемо від теорії та зануримося у практичні рішення нашого питання. Відтак широкою поулярністю користується буріння сердловин для побутових потреб. Такі свердловини сягають глибини до тридцяти метрів та подають воду середньої якості. Після медичної експертизи, Ви приймаєте рішення стосовно споживання такої води, але така вода цілком отимальна для миття посуду, приймання душу та ін. Відтак середня вартість буріння такої свердловини становить від вісімсот гривень за метр. При глибині двадцяти метрів, вартості насосу та монтажі комунікаційних труб вартість становитиме біля двадцяти п’яти тисяч гривень.

Артезіанські свердловини сягають глибини більше ста метрів. Вартість робіт буріння становить в межах півтори тисячі гривень за метр, також потрібно розмістити фільтр очистки води від надлишку металів. Адже джерельна мінеральна вода за принципом артезіанського джерела залягає на глибиних більше сімдесяти метрів, а це означає, що вода поглинає чимало мінералів та містить їх із надлишком. Надлишкова кількість мінералів може шкідливо впливати на організм людини, тому перед споживанням воду варто фільтрувати методом іонної очистки води, який передбачає пом’якшення води до допустимих норм споживання.

Також, якщо об’єм споживання води становить більше п’яти кубів на добу, такий видобуток води оподатковується.

Аналізуючи питання буріння власної свердловини артезіанського типу із впевненістю можна зазначити, що ця послуга не з дешевих.  Для порівняння, середня місячна норма споживання води сімє’ю в кількості сорока літрів, а це два бутлі води, становитиме до ста гривень, при тому Ви з певненістю можите розраховувати на збалансовану кількість мінералів у джерельній воді «Аквамен». Саме тому послуга «доставка води Львів» залишається популярною, навіть якщо Ви проживаєте за межами міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню